Project Description

Górski Raj

Snowboardowy obóz młodzieżowy

Snowboard

Obóz snowboardowy

Wybierając narty lub „deskę” czeka Cię codzienne zimowe białe szaleństwo. Podczas gdy początkujący poznają podstawy bezpiecznych zjazdów na łatwych stokach, bardziej zaawansowani obozowicze doskonalą technikę i ćwiczą nowe ewolucje na trudniejszych trasach. To wszystko pod czujnym okiem licencjonowanych instruktorów. Zajęcia odbywają się na stokach kompleksu narciarskiego: https://www.lubomierz.com/

Informacje:

 • Każdy uczestnik musi posiadać swój własny kask narciarski lub snowboardowy
 • Uczestnicy, którzy nie posiadają własnego sprzętu, wypożyczyć go mogą za pośrednictwem naszej firmy. Koszt ok. 250 zł/turnus (do ustalenia)

W programie m.in: :

Spa & Wellness, basen, zimowe sesje foto, warsztaty rozwoju osobistego, Just dance, zimowy seans filmowy + kocyk i gorąca czekolada, WinterParty – chilloutowa zabawa campowa, kulig z pochodniami, zimowe ognisko, Snow battle – bitwa na śnieżki, mini siłownia, ćwiczenia i zabawy sportowe, zajęcia na hali sportowej, warsztaty rękodzielnicze, freakowe zjazdy na „byle czym”, spotkanie z Teatrem Otwarty, zajęcia kulinarne – winter drinks – przygotowywanie koktajlów i innych pyszności, odrobina cyfrowej rywalizacji w GamesRoom, moc Challengów czyli moc wyzwań podczas gier fabularnych, ponadczasowe zabawy „kolonijne”, gala Oscarowa, a to dopiero początek…

Gorce

Region: Gorce

Region: Gorce to jedne z najatrakcyjniejszych turystycznie rejonów Beskidów. To niepozorni, a zarazem jakże wyjątkowi sąsiedzi najsłynniejszych gór – Tatr. Kilometry szlaków biegnące przez najpiękniejsze zakątki tego regionu, na których rzadko spotyka się tłumy turystów – to jedna z głównych cech, jaka wyróżnia ten region. Górce to dobrze zalesione  pasmo górskie, gdzie na halach zachowała się jeszcze tradycja wypasu owiec przez baców. Gorczańskie polany stanowią jeden z najbardziej charakterystycznych składników ich krajobrazu i przyrody. Są też niezwykłą turystyczną atrakcją. Podziwiać z nich można panoramy Tatr, Pienin, Beskidu Wyspowego czy Sądeckiego.

Info

Info

https://gorskiraj.com/

Komfortowy Hotel Górski Raj *** z bogatym zapleczem rekreacyjnym ze strefą Wellness: basen, sauna fińska, jacuzzi, mini siłownia. Hotel dysponuje pokojami 2,3,4,5 osobowymi z łazienkami.

 • Śniadanie w formie bufetu
 • Obiad serwowany
 • Kolacja w formie bufetu
 • Dla uczestników udostępniamy w ciągu dnia wodę do picia oraz herbatkę. Hotel posiada możliwość stworzenia menu dla osób będących na diecie – indywidualne ustalenia. Wszystkie posiłki przygotowywane są w hotelowej kuchni. Zapewniamy suchy prowiant na drogę powrotną.

Zapewniamy komfortowy transport autokarami wyposażonymi w pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Podróżujemy z naszymi zaufanymi kierowcami z którymi współpracujemy od lat. Wyjazdy odbywają się z Bielan Wrocławskich/Wrocławia. Istnieje oczywiście możliwość dosiadania na trasie, po wcześniejszym zgłoszeniu – nie później niż tydzień przed wyjazdem. Autokar zostaje z nami na miejscu i to nimi podróżujemy na stok.

Cena obozu narciarskiego i snowboardowego zawiera już skalkulowane SKI-Passy. Zastrzegamy sobie jednak jak i stacje narciarskie, że w przypadku naprawdę drastycznych podwyżek prądu będziemy z Państwem skontaktować w tej kwestii.

Uczestnicy ubezpieczeni są w zakresie NNW na kwotę 10 000 złotych. Zachęcamy do zawarcia ubezpieczenia od „niewyjechania” czyli od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. Można to zrobić u dowolnego ubezpieczyciela – informację proszę zaczerpnąć jeszcze przed wpłatą zaliczki gdyż każda firma posiada inne OWU.

 • Obóz organizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
 • Wystawiamy Faktury. Realizujemy BONY turystyczne.
 • Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu wysyłamy do Państwa na maila „informacje przedobozowe”
Cena

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w Hotelu Górski Raj https://gorskiraj.com/
 • peeeeeeełne wyżywienie 😊
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • pełną realizację programu
 • transport
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • opiekę medyczną – ratownik KPP
 • bilety wstępu
 • ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł
 • nagrody i nasze kultowe upominki 😊
Wazne

Ważne

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i przyjazną, a wręcz rodzinną atmosferę. Wkładamy w nie całe nasze serce. The Best Connection to prawdziwe „najlepsze połączenie” – połączenie pełnych entuzjazmu ludzi, wieloletniego doświadczenia oraz kreatywnych pomysłów.

Zgłoszenie

Jadę z Wami!

Wybrany obóz
Czy wypożyczjają Panstwo sprzęt za pomocą naszej firmy?

* jeżeli nie wypożyczają Państwo sprzętu za pośrednictwem naszej firmy, prosimy wpisać X w pola:
– wzrost uczestnika
– rozmiar buta uczestnika
– waga uczestnika

Zgody niezbędne do przetworzenia zapytania *
Zgody marketingowe