Project Description

Górski Raj

Chillowe zimowisko bez nart i deski

Chillout

Zimowy Chillout

Możesz docenić zimę nie tylko spędzając ferie na stoku. Z nami nie ma nudy! Niezależnie od tego czy lubisz zajęcia artystyczne, czy jesteś pasjonatem sportu, a może chillout-u w SPA. Przygotowaliśmy zajęcia zimowiskowe podczas których z pewnością znajdziesz świetną zabawę oraz pozytywnie zakręconych ludzi. Pojedź z nami i naładuj akumulatory zapasem energii, której wystarczy aż do lata!

W programie m.in: :

Spa & Wellness, basen, zimowe sesje foto, warsztaty rozwoju osobistego, Just dance, zimowy seans filmowy + kocyk i gorąca czekolada, WinterParty – chilloutowa zabawa campowa, kulig z pochodniami, zimowe ognisko, Snow battle – bitwa na śnieżki, mini siłownia, ćwiczenia i zabawy sportowe, zajęcia na hali sportowej, warsztaty rękodzielnicze, freakowe zjazdy na „byle czym”, spotkanie z Teatrem Otwarty, zajęcia kulinarne – winter drinks – przygotowywanie koktajlów i innych pyszności, odrobina cyfrowej rywalizacji w GamesRoom, moc Challengów czyli moc wyzwań podczas gier fabularnych, ponadczasowe zabawy „kolonijne”, gala Oscarowa, a to dopiero początek…

Gorce

Region: Gorce

Region: Gorce to jedne z najatrakcyjniejszych turystycznie rejonów Beskidów. To niepozorni, a zarazem jakże wyjątkowi sąsiedzi najsłynniejszych gór – Tatr. Kilometry szlaków biegnące przez najpiękniejsze zakątki tego regionu, na których rzadko spotyka się tłumy turystów – to jedna z głównych cech, jaka wyróżnia ten region. Górce to dobrze zalesione  pasmo górskie, gdzie na halach zachowała się jeszcze tradycja wypasu owiec przez baców. Gorczańskie polany stanowią jeden z najbardziej charakterystycznych składników ich krajobrazu i przyrody. Są też niezwykłą turystyczną atrakcją. Podziwiać z nich można panoramy Tatr, Pienin, Beskidu Wyspowego czy Sądeckiego.

Info

Info

https://gorskiraj.com/

Komfortowy Hotel Górski Raj *** z bogatym zapleczem rekreacyjnym ze strefą Wellness: basen, sauna fińska, jacuzzi, mini siłownia. Hotel dysponuje pokojami 2,3,4,5 osobowymi z łazienkami.

 • Śniadanie w formie bufetu
 • Obiad serwowany
 • Kolacja w formie bufetu
 • Dla uczestników udostępniamy w ciągu dnia wodę do picia oraz herbatkę. Hotel posiada możliwość stworzenia menu dla osób będących na diecie – indywidualne ustalenia. Wszystkie posiłki przygotowywane są w hotelowej kuchni. Zapewniamy suchy prowiant na drogę powrotną.

Zapewniamy komfortowy transport autokarami wyposażonymi w pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Podróżujemy z naszymi zaufanymi kierowcami z którymi współpracujemy od lat. Wyjazdy odbywają się z Bielan Wrocławskich/Wrocławia. Istnieje oczywiście możliwość dosiadania na trasie, po wcześniejszym zgłoszeniu – nie później niż tydzień przed wyjazdem. Autokar zostaje z nami na miejscu i to nimi podróżujemy na stok.

Uczestnicy ubezpieczeni są w zakresie NNW na kwotę 10 000 złotych. Zachęcamy do zawarcia ubezpieczenia od „niewyjechania” czyli od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. Można to zrobić u dowolnego ubezpieczyciela – informację proszę zaczerpnąć jeszcze przed wpłatą zaliczki gdyż każda firma posiada inne OWU.

 • Obóz organizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
 • Wystawiamy Faktury. Realizujemy BONY turystyczne.
 • Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu wysyłamy do Państwa na maila „informacje przedobozowe”
Cena

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w Hotelu Górski Raj https://gorskiraj.com/
 • peeeeeeełne wyżywienie 😊
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • pełną realizację programu
 • transport
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • opiekę medyczną – ratownik KPP
 • bilety wstępu
 • ubezpieczenie NNW na kwotę 10 000 zł
 • nagrody i nasze kultowe upominki 😊
Wazne

Ważne

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i przyjazną, a wręcz rodzinną atmosferę. Wkładamy w nie całe nasze serce. The Best Connection to prawdziwe „najlepsze połączenie” – połączenie pełnych entuzjazmu ludzi, wieloletniego doświadczenia oraz kreatywnych pomysłów.

Zgłoszenie

Jadę z Wami!

Wybrany obóz
Czy wypożyczjają Panstwo sprzęt za pomocą naszej firmy?

* jeżeli nie wypożyczają Państwo sprzętu za pośrednictwem naszej firmy, prosimy wpisać X w pola:
– wzrost uczestnika
– rozmiar buta uczestnika
– waga uczestnika

Zgody niezbędne do przetworzenia zapytania *
Zgody marketingowe