Project Description

„zima po naszemu”

Obóz młodzieżowy na snowboardzie

Stronie

Stronie Śląskie k/Czarnej Góry

Górski, urokliwy krajobraz, rozległe lasy, położenie z dala od ruchliwych szlaków komunikacyjnych oraz niezwykła gościnność mieszkańców czynią okolice Stronia Śląskiego miejscem wprost idealnym dla aktywnego wypoczynku i rekreacji. Zabieramy nasza młodzież tutaj dość często i z wielką przyjemnością.

Info

Info

Ferie „z dala” od Rodziców spędzamy w nowoczesnym Hotelu Stronie https://www.hotelstronie.pl/ Uczestnicy zakwaterowani będą w komfortowych i klimatyzowanych pokojach 2,3, i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Posiłki przygotowywane przez kucharzy na miejscu są smaczne, opierając się na świeżych i sezonowych produktach. Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane. Dla uczestników udostępniamy w ciągu dnia wodę do picia oraz herbatkę. Hotel posiada możliwość stworzenia menu dla osób będących na diecie – obowiązuje dopłata do pobytu.

Podczas obozu realizujemy aktywności wybranego obozu zimowego, zajęcia rozwijające zainteresowania oraz wspólne zabawy wieczorne. Program obozu realizowany jest zawsze z nawiązką choć zastrzegamy sobie możliwość zmiany kolejności zajęć np. ze względu na pogodę czy planu obozu po konsultacji z Rodzicami uczestników.

Stok zjazdowy – SKI REGION ŚNIEŻNIK – Stacja narciarska KAMIENICA http://www.snkamienica.pl/

Obóz narciarski to zimowe białe szaleństwo. Codziennie szkolić będziemy się z umiejętności jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Grupy dzielone zostają zawsze według zaawansowania i wieku uczestników. Początkujący obozowicze poznają podstawy bezpiecznych zjazdów, uczestnicy bardziej wprawieni doskonalą technikę i ćwiczą nowe ewolucje narciarskie.

Każdy uczestnik musi posiadać swój własny kask narciarski lub snowboardowy.

Uczestnicy, którzy nie posiadają własnego sprzętu wypożyczyć go mogą za pośrednictwem naszej firmy. Koszt 200 zł/turnus.

# Kurs snowboardowy
# Szkoła bezpiecznego upadania
# Zajęcia na pływalni
# JUDO
# Warsztaty JOGI dla dzieci
# Labirynt – gra terenowa
# Gry zespołowe na hali sportowej
# Warsztaty z rozwoju osobistego dla młodzieży
# Team Building
# Rozmowy na prawie każdy temat …
# Wycieczki z niespodzianką
# Zajęcia artystyczne/majsterkowanie
# Planszówki w nowej odsłonie
# Bowling
# Tematyczne zajęcia wieczorne w tym Just Dance czy Plenerowe Kino
# Łyżwy (jeżeli warunki atmosferyczne umożliwią przygotowanie lodowiska)
# Ponadczasowe zabawy oraz śnieg, góry i mega przygoda :)

Więcej nie zdradzamy tylko zapraszamy 😊

Zapewniamy komfortowy transport autokarami wyposażonymi w pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Podróżujemy z naszymi zaufanymi kierowcami z którymi współpracujemy od lat. Wyjazdy odbywają się z Bielan Wrocławskich. Istnieje oczywiście możliwość dosiadania na trasie, po wcześniejszym zgłoszeniu – nie później niż tydzień przed wyjazdem. Autokar zostaje z nami na miejscu i to nim podróżujemy na stok.

Staramy się codziennie, na bieżąco informować co się u nas na obozach dzieje. Oczywiście jak tylko Internet i siły na to po całym dniu pozwalają. W pierwszej kolejności dzieci, później fotorelacja. Drodzy Rodzice/Opiekunowie szukajcie swoich pociech tutaj: https://pl-pl.facebook.com/centrum.tbc/.

Uczestnicy ubezpieczeni są w zakresie NNW na kwotę 10 000 złotych. Zachęcamy do zawarcia ubezpieczenia od „niewyjechania” czyli od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. Można to zrobić u dowolnego ubezpieczyciela – informację proszę zaczerpnąć jeszcze przed wpłatą zaliczki gdyż każda firma posiada inne OWU.

Podczas obozu oczywiście istnieje możliwość korzystania z telefonów komórkowych ale w ograniczony 😊 (spokojnie, spokojnie) sposób. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy wartościowe uczestników obozu.

 • Obóz organizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
 • Wystawiamy Faktury. Realizujemy BONY turystyczne.
 • Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu wysyłamy do Państwa na maila „informacje przedobozowe”
Program

Cena zawiera

 • pełną realizację programu
 • sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia obozu
 • zakwaterowanie
 • transport
 • pełne wyżywienie oraz herbatę lub wodę dostępną cały dzień
 • opiekę wychowawców i instruktorów
 • opiekę medyczną – ratownik KPP
 • ubezpieczenie NNW
 • nagrody i nasze kultowe upominki dla każdego uczestnika 😊
Wazne

Ważne

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i przyjazną, a wręcz rodzinną atmosferę. Wkładamy w nie całe nasze serce. The Best Connection to prawdziwe „najlepsze połączenie” – połączenie pełnych entuzjazmu ludzi, wieloletniego doświadczenia oraz kreatywnych pomysłów.

Zgłoszenie

Jadę z Wami!

I blok zajęć - wybieram: *
II blok zajęć - wybieram: *
Zgody niezbędne do przetworzenia zapytania *
Zgody marketingowe