Project Description

Wielimowo

Wielimowo

Warmia i Mazury nie bez przyczyny zwana jest krainą tysiąca jezior, choć jest ich ponad dwukrotnie więcej. Jeziora połączone kanałami i rzekami, tworzą wielokilometrowe szlaki wodne i wyjątkowo malowniczy krajobraz. Wielimowo to osada położona nieopodal Ostródy, samego serca tej niezwykłej krainy. Bogactwem tu są lasy i puszcze z licznymi parkami krajobrazowymi i rezerwatami przyrody.  Piękno tego miejsca dopełniają niezwykłe zabytki i historia …. Bitwy pod Grunwaldem.

Info

Info

Osada Danków zajmuje 10 hektarowy obszar w sercu Mazur Zachodnich.  Centrum pałacowo – konferencyjne oferuje wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w niezwykle kameralnym miejscu w kontakcie z naturą oraz błogą ciszę. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2,3,4 osobowych o standardzie hotelowym z pełnym wyposażeniem i węzłem sanitarnym.

Pełne w restauracji ośrodka.  Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane do stołu. Posiłki są pyszne, porcje solidne z elementami kuchni regionalnej. Nikt głodny nie pozostanie. Ośrodek posiada możliwość stworzenia menu dla osób będących na diecie za dopłatą (prosimy o kontakt). Dla uczestników udostępniamy w ciągu dnia wodę do picia oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Prosimy nie wyposażać dzieci i młodzież w nadmiar cukrów. 

Podczas obozu realizujemy program aktywnych wakacji. Aktywności prowadzone są zarówno na naszym ośrodku jak i w miejscach zaprzyjaźnionych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Program obozu realizowany jest zawsze z nawiązką choć zastrzegamy sobie możliwość zmiany planu obozu lub kolejności zajęć np. ze względu na pogodę.

Realizujemy tutaj:

#projekt Młoda Kadra – projekt, który postanowiliśmy realizować z myślą o młodych ludziach (16-18 lat) którzy w przyszłości chcą pracować w roli instruktorów lub wychowawców. Jest to nie tylko okazja do budowania swojego CV ale przede wszystkim szansa na zdobywanie cennych życiowych umiejętności i doświadczenia. Na naszych wyjazdach jest także możliwość odbycia praktyk studenckich.

W programie:

# wycieczka do Trójmiasta  – Gdańsk, Gdynia, Sopot
# rodzinny Park Rozrywki  „Nowa Holandia”
# z dnia prawdziwego żeglarza – żeglowanie – Ruciane Nida
# wycieczki po okolicy – „odkrywamy Mazury”
# na polach Bitwy pod Grunwaldem – podróż do średniowiecza
# padlowanie – zajęcia na desce SUP
# spływ kajakowy po Kanale Elbląskim
# park linowy – zawsze musi być jak to mówią nasi uczestnicy ?
# moc Challengów czyli mocy wyzwań z Challenge Campów których jesteśmy prekursorami <3
# gry fabularne – Agent oraz „Prosto do celu”
# festiwal kolorów – kolory Holi
# zajęcia w wodzie, na wodzie, przy wodzie ?
# aktywności sportowe
# joga dla dzieci
# warsztaty z rozwoju osobistego
# fitness/crossfit junior
# nordic walking na wesoło
# warsztaty rękodzielnicze – DIY
# planszóweczki
# Team Building czy akcja integracja
# Just dance w nowej odsłonie ?
# plenerowe kino pod gwiazdami
# rozmowy „Na każdy temat …”
# gala Oscarowa – podsumowanie obozu, rozdanie upominków
# ponadczasowe zabawy „kolonijne”

oraz słońce, jeziora i wspaniała przygoda :)

Staramy się codziennie informować co się u nas na obozach dzieje jak tylko łącza i siły po całym dniu pozwalają. Drodzy Rodzice/Opiekunowie może nie robimy wielkiego szumu w całym Internecie jednak jak bawią się Wasze pociechy znajdziecie na naszym facebooku :)
Po zakończonym obozie wyślemy do Państwa link z dostępem do pełnej bazy zdjęć.

Usługi transportowe świadczą dla nas nasi sprawdzeni przewoźnicy. Wyposażone w pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Podróżujemy z naszymi zaufanymi kierowcami. Wyjazd odbywają się z okolic Wrocławia w zależności od zapotrzebowania. Istnieje oczywiście możliwość zbiórki w innym miejscu czy dosiadki na trasie, po wcześniejszym zgłoszeniu – nie później niż tydzień przed wyjazdem.

Uczestnicy ubezpieczani są w zakresie NNW. Zachęcamy do zawarcia ubezpieczenia od „niewyjechania” czyli od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. Można to zrobić u dowolnego ubezpieczyciela w ciągu 5 dni od wpłaty zaliczki lub w tym samym dniu, jeśli do rozpoczęcia obozu pozostało mniej niż 30 dni.

Podczas obozu korzystamy z elektroniki czy telefonów komórkowych w ograniczony sposób. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy wartościowe uczestników obozu.

# w razie jakikolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji
# obóz organizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa i Głównego Inspektoratu Sanitarnego
# wystawiamy Faktury
# realizujemy BONY turystyczne
# w przypadku obostrzeń rządu dotyczących zakazu wyjazdów dla grup zorganizowanych w okresie wakacyjnym, dokonane wpłaty będą zwracane zgodnie z ustawą
# Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu wysyłamy do Państwa na maila „informacje przedobozowe”

Program

Cena zawiera

  • pełną realizację programu
  • sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia obozu
  • zakwaterowanie
  • transport
  • pełne wyżywienie oraz herbatę lub wodę dostępną cały dzień
  • opiekę wychowawców i instruktorów
  • opiekę medyczną – ratownik KPP
  • ubezpieczenie NNW
  • nagrody i nasze kultowe upominki dla każdego uczestnika 😊
Wazne

Ważne

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i przyjazną, a wręcz rodzinną atmosferę. Wkładamy w nie całe nasze serce. The Best Connection to prawdziwe „najlepsze połączenie” – połączenie pełnych entuzjazmu ludzi, wieloletniego doświadczenia oraz kreatywnych pomysłów. To wszystko dla Was. Do zobaczenia i do przekonania 😉

Zgłoszenie

Jadę z Wami!

Wybrany panel *
Zgody niezbędne do przetworzenia zapytania *
Zgody marketingowe