Project Description

Obozy młodzieżowe pełne frajdy!

Młoda Kadra

O projekcie

O projekcie

Projekt Młoda Kadra postanowiliśmy realizować z myślą o młodych ludziach (16-18 lat) którzy w przyszłości chcą pracować w roli instruktorów lub wychowawców. Jest to nie tylko okazja do budowania swojego CV ale przede wszystkim szansa na zdobywanie cennych życiowych umiejętności i doświadczenia. Na naszych wyjazdach jest także możliwość odbycia praktyk szkolnych i studenckich.

Wieleń

Wieleń Zaobrzański

Wieleń Zaobrzański to miejscowość turystyczna o niesamowitym potencjale. Położona w gminie Przemęt nad Jeziorem Wieleńskim na obszarze Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Jest w niej wiele atrakcji, zabytków oraz piękna, zadbana plaża. Przez jezioro przechodzi wodny szlak kajakowy zwany Szlakiem Konwaliowym. To podczas najbliższych wakacji odkryjemy ten właśnie zakątek Polski.

Info

Info

Centrum Trzy Jeziora zachwyca swoich gości profesjonalną obsługą i pięknym otoczeniem. Wraz z domkami w których będziemy zakwaterowani, bogatym zapleczem turystycznym, plażą oraz pięknym przemęckim krajobrazem tworzy nowoczesny kompleks wypoczynkowy.

Pełne w restauracji ośrodka – Restauracja Zmyślona. Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane. Posiłki są pyszneeee i zróżnicowane więc tutaj na pewno nikt głodny chodzić nie będzie. Ośrodek posiada możliwość stworzenia menu dla osób będących na diecie (prosimy o kontakt). Dla uczestników udostępniamy w ciągu dnia wodę do picia oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

#zajęcia teoretyczne – wprowadzające i przygotowujące do samodzielnego „bycia” wychowawcą
#zajęcia praktyczne – wszystkie elementy teoretyczne ćwiczone podczas zajęć na „żywo”
#codzienne indywidualne konsultacje i spotkania

Usługi transportowe świadczą dla nas nasi sprawdzeni przewoźnicy. Wyposażone w pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Podróżujemy z naszymi zaufanymi kierowcami. Wyjazd odbywają się z okolic Wrocławia w zależności od zapotrzebowania. Istnieje oczywiście możliwość zbiórki w innym miejscu czy dosiadki na trasie, po wcześniejszym zgłoszeniu – nie później niż tydzień przed wyjazdem.

Uczestnicy ubezpieczani są w zakresie NNW. Zachęcamy do zawarcia ubezpieczenia od „niewyjechania” czyli od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. Można to zrobić u dowolnego ubezpieczyciela w ciągu 5 dni od wpłaty zaliczki lub w tym samym dniu, jeśli do rozpoczęcia obozu pozostało mniej niż 30 dni.

# w razie jakikolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji
# obóz organizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa i Głównego Inspektoratu Sanitarnego
# wystawiamy Faktury
# realizujemy BONY turystyczne
# w przypadku obostrzeń rządu dotyczących zakazu wyjazdów dla grup zorganizowanych w okresie wakacyjnym, dokonane wpłaty będą zwracane zgodnie z ustawą
# Najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu wysyłamy do Państwa na maila „informacje przedobozowe”

Program

Cena zawiera

  • pełną realizację programu
  • sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia obozu
  • zakwaterowanie
  • transport
  • pełne wyżywienie oraz herbatę lub wodę dostępną cały dzień
  • opiekę wychowawców i instruktorów
  • opiekę medyczną – ratownik KPP
  • ubezpieczenie NNW
  • nagrody i nasze kultowe upominki dla każdego uczestnika 😊
Wazne

Ważne

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i przyjazną, a wręcz rodzinną atmosferę. Wkładamy w nie całe nasze serce. The Best Connection to prawdziwe „najlepsze połączenie” – połączenie pełnych entuzjazmu ludzi, wieloletniego doświadczenia oraz kreatywnych pomysłów. To wszystko dla Was. Do zobaczenia i do przekonania 😉

Zgłoszenie

Jadę z Wami!

Zgody niezbędne do przetworzenia zapytania *
Zgody marketingowe